Web Tasarım

Web Tasarım Nedir ?
Web Tasarım hayalinizde ki tasarım fikirlerinin dijital ortama dökülerek kodlama yapısıyla sanal ortamda estetik bir hale getirmektir. Firmaların ticari yada kurumsal anlamda müşterilerine ulaşmasına en büyük etken haline gelmiştir. Günümüz de teknolojinin gelişmesi ile firmanızı yerel reklamlarının yanı sıra web sitesi ile yaşadığınız bölge veya ülkede bir marka haline gelebilirsiniz. Bir çok firmanın markalaşma yolunda kendi kimliğini müşterilerine göstermenin ve sunmanın en büyük yöntemi haline gelmiştir. GOG Creative bünyesinde sizlere yapılacak olan web sitesi, hayalinizde ki tasarımın gerçeğe dönüşmesi için Ön Görüşme, Planlama, Yapım Aşaması, Sunum ve Teslim olarak 5 aşamada gerçekleşmektedir.

Neden Web Tasarım Hizmeti Almalısınız ?

Web Sitesi, firmanızın yada hayal gücünüzün bir kimliğidir. Günümüz çağında teknolojinin sürekli kullanılmasından dolayı teknoloji çağına adapte olmuş kullanıcıların almak istediği hizmetleri arama motorlarında aramasıyla kartvizit döneminin son bulduğunu üzülerek söylemekteyiz. Bugün bu yazıyı okuyan tüm kullanıcılarımız bizleri bulduğu gibi müşterilerinizde yararlanmak istediği hizmet için sizleri arayacaklardır. Unutmayın dijital çağda bir web sitenizin olması sizleri 1 adım ileri taşıyacaktır. GOG Creative olarak bizler kimliğinizin en iyi şekilde yansıtılması için sizlerle birlikte aşamaları gerçekleştirmekteyiz. Bugün bir firmaya web sitesi yaptırmak istediğinizde hemen yaparız cevabını almaktasınız. Siteyi herkes yapar ama düşüncelerinizi yansıtamaz. Bizler web sitesinin çalışmasına başlamadan önce, sizlerle bir toplantı yaparak hayalinizdeki tasarımın çizimini yaptıktan sonra çizim doğrultusunda düşüncelerinizde soru işareti bırakmadan adım atıyoruz. Ve teslim süreci dahil tüm adımları sizlerle atıyoruz.

GOG Creative olarak web tasarım hizmetimizin gerçekleştirme aşamaları ;

Ön Görüşme
Web sitesi yaptırmak istediğinizde sizlerle bir ön görüşme sağlayıp sitenizde sunmak istediğiniz hizmetin dijital dünyasını araştırmaktayız. Sizleri rakiplerinizden 1 adım daha önde göstermek için bu çalışmamız aşamalarımız arasında en önemlisidir.

Planlama
Yaptırmak istediğiniz sitenin bitmiş haline kadar tasarım fikriniz, ve hayal gücümüzü birleştirerek doğru adımları belirlemekteyiz. Belirlenen tüm adımları sizlerle birlikte onaylayarak siteye başlamış bulunmaktayız.

Yapım Aşaması
Daha öncesinde yapılan ön görüşme ve planlama evresinde belirlenen adımları bir tutarak sitemize başlamakta ve hayal edilen sitemizin kodlarla buluşmasını sağlayarak sitemizi yapmaktayız.

Sunum
Sitemizin sonuca vardığını belirlediğimiz vakitte sizlere sitenin içeriğini ve tasarımını sunarak talep ettiğiniz düzenlemeleri ve değişiklikleri gerçekleştirmekteyiz.

Sonuç
4 Aşamayı gerçekleştirdikten sonra hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirmenin gururu ile sizleri müşterilerinize temsil eden bir web sitesini memnuniyetinizle teslim etmekteyiz.

Sizlerde bu konuda destek almak yada web sitesi ile ilgili kafanıza takılan sorulara yanıt bulmak için bize ulaşabilirsiniz.