Lokasyon Yönetimi

Lokasyon Yönetimi Nedir?

Lokasyon yönetimi hizmetimiz, işletmelerin iletişim bilgilerinin arama motorlarında ve sosyal medya uygulamalarında kayıt edilmesi ve müşterileri gösterilmesidir. Bir firmanın kuruluşunda yada var olan firmanın iletişim bilgilerini iyileştirmede lokasyon yönetim hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Lokasyon kayıt bugünün en popüleri olan google, yandex, meta gibi pek çok platformda işletmenizi arayan kişiler tarafından telefon numarası, mail adresi, işletme kategorisi, fotoğraflar, çalışma saatleri hatta ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz pek çok özelliği barındırmaktadır.

Neden Lokasyon Yönetimi Hizmeti Almalıyım?

– İşletmenizin tüm müşteriler tarafından bulunmasını kolaylaştırmak ve sizin arama motorunda sektörünüze bağlı anahtar kelimeler ile en üst sırada gözükmeniz işletmenizin hem prestijini arttıracak hem de müşteri açısından güvenilirliğinizi yükseltecektir.

– Sosyal medya kullanıcılarının konum özelliği çok sık kullanması

– Araç sahiplerinin gidecekleri yere sıklıkla navigasyon kullanmaları

– İşletmenizi doğrudan aramalarında yada anahtar kelimelerle gözükmenizde iletişim seçeneklerinin kullanılması

– İşletmenizde satış yapıyorsanız lokasyon yönetimi ile ürünlerinizi google alışverişler gibi uygulamalarda fiyatlarıyla gösterilmesi

– Kullanıcıların lokasyon girişi yapılmış firmaların diğer kullanıcılar tarafından değerlendirmesi ve yorumlarına göre güvenmeleri

 

Lokasyon Yönetiminde Sunduğumuz Hizmetler

Lokasyon Girişi

30+ farklı mecrada işletmenizin lokasyon girişlerini sağlıyor kullanıcılara gösteriyoruz.

Mevcut Lokasyonu Sahiplenme

İşletmenizin lokasyonu daha önce oluşturulduysa ve size ait değilse sahiplenmesini gerçekleştiriyoruz.

Lokasyon Problemlerini Giderme

Lokasyon girişi sağladığınızda firmanızın görünmesinde yaşanan problem, kopya olarak gözükmesi, hatalı yerde gözükmesi yada onaylanmaması gibi tüm problemleri çözüyoruz.

Lokasyon Kişiselleştirme

Lokasyon girişiniz var ancak eksik bilgileri tamamlama yöntemini yapamıyorsanız ve ads aracılığı ile reklam veremiyorsanız bu hizmetimiz tam size göre.

Sosyal Medya Hizmetlerinde Profesyonellik En Önemli Etkendir!

Dilediğiniz zaman iletişim tercihlerimizde bizlere arama yada 7/24 destek hattımızla İletişim kurabilirsiniz.