HEDEFİMİZ MARKA YARATMAK!

GOG Creative ekibi tamamı ile genç kadro ile oluşmaktadır. Uzun süredir sektörde kendini kanıtlamış ve bir çok projede rol üstlenen ekibimiz daha öncesinde pek çok ajanslarda çalışmış ve firmaların marka olma yolunda emin adımlar atmalarını sağlamışlardır. Ekibimizin hedefi alanında başarılı olan firmaları ve kişisel kariyer planları olan tüm müşterilerini bir marka haline dönüştürmektir. Markalaşmada sizlere sunduğumuz hizmetlerden önce sizleri tanımak ve daha başarılı sonuçlar için pazar araştırması ve markalaşmak için planlama yapmaktayız.

En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Web Tasarım

94%

Sosyal Medya Yönetimi

95%

E-Ticaret Danışmanlığı

90%

Birlikte Başarabiliriz!

Reklam sektöründe ihtiyaç duyduğunuz ve bizlerinde başarı ile tamamladığımız tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Web Tasarım

Dijitalleşen Dünya’da olmazsa olmaz olan web sitenizi profesyonel bir şekilde tasarlıyoruz. Bugüne kadar yüzlerce web sitesi tarafımızca yapılmış olup müşteri memnuniyeti açısından da teknik desteğini sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

Daha öncesinde yapmış olduğumuz sosyal medya yönetimi hizmetinde ünlülerden kurumsal firmalara ve yeni başlayanlar dahil tüm sosyal medya kullanıcılarının yanında destek vermekten mutluluk duyuyoruz.

Grafik Tasarım

Firmanızın veya Kişisel kariyerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı işlerinde sizlere destek vermekteyiz. Ayrıca Logo tasarım, Kurumsal Kimlik tasarımı ve ihtiyaç duyduğunuz tüm materyal tasarımlarını da ayrı bir hizmet olarak sunuyoruz.

Lokasyon Yönetimi

Google Maps, İnstagram, Facebook, Swarm, Yandex Maps ve daha bir çok platformda harita kayıtlarınızı açarak yönetimini sağlıyoruz.

Reklam Danışmanlığı

E-ticaret sitenizden bireysel sosyal medya hesabınıza kadar hayallerinizde ki noktaya ulaşmak üzere tüm adımları birlikte atıyoruz. Amacımız marka yaratmak!

Kurumsal Planlama

Öncelikle işinizi kurduğunuzda yada işletirken gelecek planlarınız nedir? İşinize bakış açınız nedir? Bu ve bunun gibi sorulara karşılık sizlere varmak istediğiniz kariyer hedefinde danışmanlık hizmeti vererek zirveye ulaşmanızı amaçlıyoruz.